قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه تاج ال سی دی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

 سیاست‏های رعایت حریم شخصی

فروشگاه تاج ال سی دی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه تاج ال سی دی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.tajlcd.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.


ثبت و پردازش سفارش 

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه تاج ال سی دی به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود


خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه تاج ال سی دی همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به پست و اعلام کد رهگیری مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت پست است و  لذا فروشگاه تاج ال سی دی از مشتریان عزیز خود می خواهد که از تحویل کالا و بسته بندی معیوب از پست خودداری کنند .

سرویس7 روز ضمانت بازگشت کالا

شرایط بازگرداندن کالا

1- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی  و ظاهری داشته باشد.

هر گونه اشکال و یا ایراد ظاهری باید حداکثر تا 12 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه تاج ال سی دی اطلاع داده شود تا کارشناسان فروشگاه تاج ال سی دی در جریان قرار گرفته و قبل از عودت اشکال مذکور تایید گردد.
این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری ( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، و مشکلات نرم افزاری را شامل نمی‏‏‌شود.  استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل می‌شود.

برای تاچ و ال سی دی ، مشتری باید در مدت 7 روز از دریافت مرسوله وقبل از جدا شدن برچسب و قبل از نصب، قطعه را تست کرده و از خرابی آن مطمئن شود( ضربه و شکستگی و پاره شدن فلت جزو گارانتی نیست).

 

2- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

  وجود مغایرت، باید حداکثر طی 12 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه تاج ال سی دی از طریق تلفن  اطلاع داده شود

  اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

  در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

 

شرایط انصراف مشتری از خرید:

  اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به فروشگاه تاج ال سی دی اطلاع داده شود.

  اگر پس از ارسال کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 24 ساعت باید انصراف خود را به فروشگاه اطلاع دهد.

در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس فروشگاه، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که :

          1- در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از جعبه خارج نشده باشد.

          2- از آن استفاده نشده باشد،

         2- به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

در صورتی که کالا ارسال شده باشد و با رعایت شرایط گفته شده مشتری کالا را بازگشت دهد، پس از تایید کارشناس فروشگاه ، هزینه ارسال کالا کسر و مابقی پول واریزی از طرف مشتری،  ظرف 24 ساعت به مشتری عودت داده خواهد شد.

          لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

 

 آسیب دیدگی در هنگام ارسال :

مشتری باید کالایی که دارای بسته بندی مناسب نیست ویا مخدوش شده می باشد را از مامور پست تحویل نگیرد.

در صورت تحویل کالا، آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 12 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه تاج ال سی دی اطلاع داده شود.

 با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و جبران خسارت بر عهده شرکت حمل کننده است.

کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت پست به فروشگاه تاج ال سی دی ارسال شود.

کالای مرجوعی را چطور ارسال کنید؟

 لطفاً قبل از هر اقدامی  با شماره فروشگاه فروشگاه تاج ال سی دی تماس بگیرید تا کارشناسان فروشگاه مراحل اقدامات لازم را برایتان شرح دهند.

  از ارسال کالا بدون هماهنگی با فروشگاه تاج ال سی دی جداً، خودداری کنید.

ابتدا به لینک بازگشت کالا مراجعه نموده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

  برای ارسال، باید کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

   برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا یی که در هنگام حمل ونقل آسیب دیده به عهده شرکت پست است و هرگونه هزینه توسط مشتری با تحویل فاکتور عودت داده می شود. ولی اگر مشتری از خرید خود منصرف شود هزینه عودت به عهده مشتری است و فروشگاه تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.

کالای خریداری شده را داخل پاکت یا کارتن جداگانه‌ای قرار دهید و از نوشتن آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته یا جعبه اصلی خودداری کنید.

 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید فروشگاه تاج ال سی دی برسد ، هزینه‌های ارسال با پست به عهده  فروشگاه تاج ال سی دی  است . در صورت درخواست مشتری به ارسال با روشهای دیگر، فروشگاه تاج ال سی دی تنها هزینه پستی را متقبل شده و ما به تفاوت بر عهده مشتری است.

 برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست  باید  همراه کالا  به فروشگاه تاج ال سی دی ارسال شود.

 در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط فروشگاه تاج ال سی دی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 

پس از دریافت کالا توسط فروشگاه تاج ال سی دی، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

فروشگاه تاج ال سی دی ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب دیدگی  توسط کارشناس فروشگاه تاج ال سی دی تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند. لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا  است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ فروشگاه تاج ال سی دی بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی ( مبلغ درج شده در فاکتور ) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، فروشگاه تاج ال سی دی تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه تاج ال سی دی در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته وفقط تعهد بازپرداخت وجه کالا  – درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.

  پس از دریافت و پذیرش کالا توسط فروشگاه تاج ال سی دی، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناس فروشگاه، بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان خواهد برد.

زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا 24 الی 48 ساعت در نظر گرفته شده است، ولی فروشگاه تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده، در کوتاه ترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخ دهد.  

  ملاک عمل و اقدام فروشگاه، نظر کارشناسان فروشگاه تاج ال سی دی است.

فروشگاه تاج ال سی دی تمام تلاش خود را برای رفع هر گونه شبهه و سئوال قبل از خرید به کار می بندد تا مشتریان عزیز با خیالی آسوده تر خرید نمایند